+33 3.20.19.72.72 demex@demex.com

Пот ау феу

Category:

Product Description

Потекло :
Франција, Hauts de France

Пакување :
Послужавник од 1 кг

Вкусен аспект :
Зимско јадење пар екселанс, тенџерето ау феу е динстано јадење кое се готви на многу тивок оган околу 4 часа.

has been added to the cart. View Cart